„B“ pokračuje ve vítězném tažení.

Č. Janovice B – Kaňk B   1:2(0:0)

Branky/Asistence : Klatka, Schirlo/Klatka

Sestava : Malina (K), Sýs, Mucha, Lhotka, Filo, Koten, Šimek, Matz D., Kosík ( 46. min. Klatka ), Matz R., Ďoubal ( 46. min. Schirlo )

Co k tomu dodat ? Jedině výsledek uspokojil. Hřiště hodně z kopce, hra hrozná. Soupeř po 6 zápasech měl skóre 6:32 a 0 bodů, poslední 14 místo v tabulce, takže teoreticky lehký soupeř. V prvním poločase jsme sice dokonce kopali asi 15 rohových kopů, ale bránu  jsme skoro netrefili. Druhý poločas nebyl o mnoho lepší. Ještě že po faulu na Sýse v 63. min. proměnil Klatka pokutový kop. Ale dlouho jsme se z vedení netěšili. V 69. min. po zaváhání obrany i brankáře bylo srovnáno. Infarktový zápas se nakonec podařilo dovést do vítězného konce. V 88. min. po přihrávce Klatky se prosadil nový hráč Schirlo. Jak je vidět pánové, chybí nám kondička a souhra. Tak doufám, že v pátek 17,00 hod. dorazíte na trénink. Protože v neděli jedeme do Zruče ( sraz je v 14,30 hod. před Baštou ) a to bude úplně jiné kafe.

Závod na lyžích

Dne 2.2.2013 v 10.00 hod. Start v 10.30 hod.  Historicky první závod na Kaňku v běhu na lyžích. Trasa: hřiště sokola , sadem směr Sukov, Grunta, Libenice cíl hřiště sokola Kaňk. Celá trasa vede vnitřkem sadu podle plotu za svolení  pana Jaroslava Vebera  Srdečně zveme...