„B“ nezvládlo zápas a prohrálo.

Kaňk B – Nepoměřice   1:3(1:3)

Branky/Asistence : Filo/Horký J.

Sestava : Malina, Sýs, Mucha, Horký J., Filo, Stránský, Černý, Matz D. ( 59. min. Schirlo ), Kosík, Matz R., Ďoubal

Špatný začátek. Už v 3. min. po zaváhání J. Horkého jsme prohrávali 0:1. V 20. min. po zaváhání obrany to bylo dokonce 0:2. Pak se nám v 32. min. podařilo po přihrávce J. Horkého snížit Filou na 1:2. Škoda, že v 38. min. nevyužil vyloženou šanci Kosík. A tak v zápětí v 40. min. po zaváhání obrany i brankáře přišel trest, soupeř upravil na 1:3. Tak skončil i první poločas. Druhý poločas z naši strany byl herně lepší, ale gólově jsme se neprosadili. Své vyložené šance poprvé v 62. min. Stránský a v 79. min. J. Horký nevyužili. Takže zápas nakonec skončil naši prohrou a poprvé v historii se radovali Nepoměřice.